Мокоша
+38(095)7098552
+38(063)7985938

Лляна вишита скатертина з серветками «Елегантність»

Ціна 5 950 грн.
Ручна вишивка шовком та мережки +6 серветок
під замовлення

Лляна скатертина ручної роботи з вишивкою та серветками Елегантність

Матеріал: лляне полотно для ручної вишивки.

Колір полотна: пісочно-сірий

Розмір столу на фото: 170×80 см.

Розмір скатертини 240*140 см.

Відмінністю вишитої скатертини Елегантність є використання натурального лляного полотна. Лляна скатертина розміром 240х140 см підходить для великого столу, але може бути виготовлена за попереднім замовленням будь-яких розмірів.

Розмір скатертини 240х140см, серветок 30х30см.

Тканини з льону з давніх-давен відомі своєю цілющою властивістю. Ця абсолютно чиста натуральна тканина є природним антисептиком. Льон володіє досить рідкісними бактеріологічними властивостями -, ні бактерії, ні грибок на ньому не затримуються. Льон вбиває інфекції, мікроби, пригнічує шкідливу мікрофлору. Лляна скатертина, постелена на стіл покращить атмосферу в приміщенні своїми бактерицидними властивостями. Купити лляну скатертину – це подбати про здоров′я родини.

Вишита скатертина прикрашена ніжним візерунком, який виконаний з використанням техніки вишивки гладдю. Лляна скатертина вишита шовком ніжного бежевого відтінку. Шовкові нитки є улюбленицями багатьох господинь за їх «аристократичний» відблиск. Шляхетний блиск шовку порівнюють до блиску перел. Він зумовлений будовою молекул фіброїну, які, наче крихітні призми, розсіюють світло. Вишита скатертина шовковими нитками – королівський подарунок! Бо колись тільки королі могли дозволити собі одяг розшитий шовком.

У сиву давнину секретами виробництва шовку володів лише Китай. Мешканець Китаю, який насмілювався видати цю таємницю іншій країні, оголошувався державним злочинцем і підлягав покаранню смертю. Тож не дивно, що колись шовк був надзвичайно дорогою тканиною. Наприклад, у Римській імперії шовк вважався таким же цінним, як і золото. Сьогодні найбільшими виробниками шовку вважаються Індія та Китай. Купити вишиту скатертину шовковими нитками – це знову і знову відчувати всю історію та шляхетність шовку .

Скатертина на стіл з натурального льону – це перш за все ознака хорошого смаку. На лляному полотні візерунки в бежевій кольоровій гамі будуть виглядати дуже витончено. Поєднання вишивки шовковими нитками з мереживом викличе бажання неодмінно купити вишиту скатертину. Лляна скатертина настільки ніжна і не нав′язлива, що не буде відволікати увагу гостей від сервірування столу та страв поданих господинею і буде пасувати до будь-якого інтер′єру.

Рекомендації по догляду за скатертиною.

Вишита скатертина переться в пральній машині в режимі «Делікатне прання». Після прання можна злегка підкрохмалити її. Прасується скатертина в режимі «льон» через вологу матерію.

Ціна вказана за комплект: скатертина + 6 серветок. Одна серветка коштує 195 грн.