Мокоша
+38(095)7098552
+38(098)3020777

Вишитй рушник на весілля Дерево життя

Ціна 690 грн.
Розмір-210х35см.
в наявності

Вишитий весільний рушник - Дерево життя

Розмір-210х35см. Машинна вишивка.

Вишитий весільний рушник - найголовніший атрибут весілля, адже недаремно старі люди казали:"Який рушник, така й доля". Вишиваючи рушник, ми пишемо історію своєї сім'ї. Весільний рушник - тільки для двох. В ньому закладена програма життя майбутньої родини. Звідси і виходить, що орнамент, його складові, місце розміщення, колір ниток, наділяло вінчальний рушник особливими властивостями. Візерунок рушника на весілля - не просто набір елементів - це стародавня мова зашифрованих символів вишивки. 

Візерунок вишитого рушника "Дерево життя" складається з трьох частин. Перша - фундамент (земля), для цієї частини рушника використовують рослинні орнаменти, які символізують багатство землі. В нашому випадку - це гілочки з квітами та ягодами. Квіти - символи краси і надії на продовження роду. Ягоди - символи плодючості. Друга та третя частини візерунку - дім та вінець у нас поєднанні в одному узорі. Дерево життя на вершині з парою птахів. Пара птиць зі складеними крилами - вони умиротворені, спокійні, готові до створення сім'ї. На самій верхівці дерева розміщений символ серця - символ сердечних відносин, символ кохання. В самій символіці Дерева життя закладено єднання і продовження поколінь по материній та батьківській лініях.

Візерунок весільного рушника Дерево життя виконаний червоними та темно-вишневими нитками. Це кольори кохання, крові як життєвої сили та самого життя. Вишивка хрестиком виконана на вишивальній машині високоякісними нитками. Використання водорозчинного стабілізатора та спеціальної програми забезпечили повний ефект ручної вишивки. Машинна вишивка забезпечила високу надійність та ідеальну виворітну сторону без вузликів та зав'язувань, які є недопустимими при вишивці справжнього весільного рушника.

Запропонований вишитий рушник Дерево життя використовується у весільній церемонії як вінчальний рушник, рушник на ікони та рушник під ноги молодим.

Підгин вишитого рушника здійснено акутним підрублюванням. Розмір виробу 210х35 см. Цей розмір вибраний не випадково, адже довжина і ширина виробу кратна семи, що вважалося нашими пращурами надзвичайно важливим.