Мокоша
+38(095)7098552
+38(098)3020777

Доставка за кордон

Оплата та доставка по Україні.

Оплата по Україні здійснюється за допомогою послуги "Накладна оплата" при отриманні товару на пошті або повна передоплата на картку ПриватБанку за день до відсилання виробу.

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою або Укрпоштою.

Доставка за кордон

Після остаточного узгодження замовлення з Вами, ми готуємо посилку до відправлення. Доставка наших виробів за кордон здійснюється за допомогою поштової служби «Укрпошта». З тарифами доставки за кордон Ви можете ознайомитися на офіційному сайті компанії «Укрпошта». https://a.ukrposhta.ua/calc/s/calc.html Приблизний термін доставки товарів за кордон - від 7 до 30 днів після відправки.

Оплата з-за кордону

Ми приймаємо платежі через систему Вестерн Юніон, а сума до оплати вважається на день здійснення платежу за курсом НБУ (Національного Банку України). Після обробки замовлення ми повідомляємо Вам дані для оплати замовлення. Після здійснення переказу, Ви надсилаєте на наш e-mail контрольний номер переказу, точну суму, ПІБ та адресу відправника. Після отримання нами оплати за замовлення, виріб відправляється протягом 1 робочого дня. Після відправки на Ваш e-mail прийде лист з трековим номером бандеролі для того, щоб Ви могли відслідковувати її рух.